+38 063 537 83 49
info@imexburo.com
Приєднуйтесь до нас
Про нас
IMEXBURO – це бізнес-хаб, створений у 2015 році в м. Києві, що об’єднує незалежних підприємців, експертів у галузі імпортно-експортних операцій, маркетингу та управління проектами. IMEXBURO – дійсний член Французько-Української Торгово-Промислової Палати. Хаб створено з метою сприяння українським компаніям різних галузей економіки у виході на європейські та світові ринки. IMEXBURO працює на ринках Франції, Польщі, Прибалтики, Кавказу, Казахстану та Північної Африки. Ми постійно в пошуку нових партнерів на інших цікавих для України ринках. IMEXBURO працює в різних секторах економіки, але ми надаємо перевагу проектам в галузі сільського господарства та продуктів харчування, легкої промисловості, відновлюваних джерел енергії та нерухомості.
Наша мета
У контексті нового часу для України, критичного зменшення долі традиційного для експортерів російського ринку, та відкриття Зони Вільної Торгівлі з Європейським Союзом, ми прагнемо всіма можливими засобами допомогти українським виробникам якісних товарів та послуг знайти свого споживача на європейських та світових ринках.
Наші переваги
Молода та енергійна команда, яка складається з експертів, що мають багаторічний досвід роботи в галузі міжнародної торгівлі та креативний підхід до роботи. Ми вільно спілкуємося англійською, французькою та польською мовами, маємо розгалужену мережу партнерів. Наше кредо – професіоналізм та порядність! Ми беремося тільки за ті справи, в успіху яких упевнені на 100%.