+38 063 537 83 49
info@imexburo.com
Приєднуйтесь до нас
IMEXBURO – Ваш експортний відділ
Завдяки своєму розташуванню та специфіці економіки, Україна є експортно-орієнтованою державою, хоча за часи незалежності вона так і не змогла реалізувати цей потенціал на 100%. Сьогодні перед українським бізнесом стоять нові виклики, і експорт стає для нього не розкішшю, а життєвою необхідністю. Російський ринок майже повністю закритий, і вітчизняні компанії виявилися приреченими на модернізацію виробництва, підвищення стандартів якості та пошук нових ринків збуту.

Експорт – це нові горизонти для Вашої компанії. Але займатися експортом без спеціального експортного відділу важко, а часом і неможливо… В той самий час, вкладення значних коштів у створення окремого відділу в компанії та набір нових співробітників вимагає значних інвестицій часу, коштів та здоров’я.

IMEXBURO візьме на себе функції Вашого експортного відділу. Ми продаватимемо Вашу продукцію або послуги від Вашого імені, працюючи, як повноцінний відділ Вашої компанії, а Ви платитимете лише за конкретний результат!
Аутсорсинг
Якщо Ви маєте якісний товар та готові його реалізувати в Європі, ми допоможемо Вам знайти покупця Вашої продукції, як в рамках одноразового Контракту, так і з розрахунком на довгострокову співпрацю. Все, що від Вас потрібно – бездоганна якість Вашої продукції та готовність до роботи!