+380 066 315 33 34

м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 50

Ваш власний експортний відділ на аутсорсингу?

Чому ні! 

Завдяки своєму розташуванню та специфіці економіки, Україна є експортно-орієнтованою державою, хоча від моменту отримання незалежності вона так і не змогла реалізувати цей потенціал на 100%.

Сьогодні перед українським бізнесом стоять нові виклики, і експорт стає для нього не розкішшю, а життєвою необхідністю. Російський ринок майже повністю закритий, і вітчизняні компанії виявилися "приреченими" на модернізацію виробництва, підвищення стандартів якості та пошук нових ринків збуту. 

Експорт – це нові горизонти для Вашої компанії! 

Але займатися експортом без спеціального експортного відділу важко, а часом і неможливо… В той самий час, створення окремого відділу в компанії, набір та навчання нових співробітників вимагає значних інвестицій часу, коштів та здоров’я, і не завжди приносить бажаний результат.  

IMEXBURO візьме на себе функції Вашого експортного відділу.

Ми продаватимемо Вашу продукцію або послуги від Вашого імені, працюючи, як повноцінний відділ Вашої компанії, а Ви платитимете лише за конкретний результат!

Маєте якісний товар? Готові реалізовувати його у Європі? 

Ми допоможемо Вам знайти покупця Вашої продукції, як в рамках одноразового Контракту, так і з розрахунком на довгострокову співпрацю.

Все, що від Вас потрібно – бездоганна якість Вашої продукції та готовність до роботи!

Дізнайтеся більше про те, як це працює:

тел. +38066 315 33 34

info@imexburo.com

  • Белый Facebook Icon
  • Белый Twitter Иконка
  • Белый LinkedIn Иконка